قوانین، شرایط و راهنمای استفاده از وب‌سایت رسمی طراحی سایت وبوفن
کاربر گرامی، لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات، به‌دقت ملاحظه فرمایید.
قوانین
۱-توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
۲-تمامي کاربران می‌بایست در هنگام ثبت‌نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد.
۳- وب‌سایت وبوفن اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
۴- اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد؛ لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هرگونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هرگونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به وب‌سایت وبوفن اطلاع دهد.
۵- خدمات و محتوياتی که توسط محسن سیاح تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات از وب‌سایت وبوفن پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوءاستفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد و استفاده از مطالب تنها با عضویت در سایت امکان‌پذیر است.
۶- استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت وبوفن پیگرد قانونی خواهد داشت.
  نوع محصولات

محصولات در وب‌سایت رسمی وبوفن  :
عضویت ویژه:
که به‌صورت محصولات دانلودی یا دیجیتال صرفاً قابل دانلود هستند و یا جلسات حضوری که بعد از فرایند پرداخت وجه از طرف مشتری، لینک دانلود محصول در صفحه حساب کاربری در دسترس خواهد بود. در این روش مشتری هزینه پستی پرداخت نخواهد کرد و فقط هزینه عضویت را پرداخت می‌کند.
  پرداخت وجه
پرداخت وجه به روش زیر امکان‌پذیر است:
کارت به کارت کردن وجه است. در این روش وجه محصول یا محصولاتی که انتخاب کرده‌اید را به کارت زیر
شماره کارت:
۵۰۲۲۲۹۱۰۲۰۵۸۵۸۵۵ بانک پاسارگاد
۶۲۱۹۸۶۱۰۳۲۷۹۶۸۱۴ بانک سامان
به نام محسن سیاح
انتقال دهید و سپس از طریق شماره تلفن ۰۹۱۵۱۲۵۰۱۸۳ به ما اطلاع دهید تا نسبت به سفارش شما اقدام کنیم.
  تحویل سفارشات
نحوه دریافت محصولات دانلودی به این صورت است که بعد از پرداخت وجه لینک دانلود محصول یا محصولات در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و دانلود است.
لینک‌های دانلود در حساب کاربری مشتری برای همیشه باقی خواهند ماند.
توجه داشته باشید که این لینک‌ها تنها دو بار قابل‌استفاده خواهند بود. به این معنی که هر کاربر بعد از دانلود کامل فایل، فقط یک‌بار دیگر مجاز به استفاده از آن لینک است و بعد از بار دوم آن لینک منقضی خواهد شد.
هرگونه سؤال خود را لطفاً از طریق ایمیل info@webophen.comیا شماره ۰۹۱۵۱۲۵۰۱۸۳  در میان بگذارید.

ثبت شکایات